DExpo 2019

2019, november 8 - 12:17 Esélyegyenlőségi pályaorientációs minitréning
Kedves Érdeklődők!

Várjuk mi is Önöket / Titeket november 20-21. közt a DExpon!

A Debreceni Egyetem Mentálhigiénés és Esélyegyenlőségi Központ (DEMEK) munkatársai pályaorientációval és szak választással kapcsolatosan minitréninget tartanak a speciális szükséglettel és fogyatékossággal élő egyetemre jelentkező diákoknak, akik a felvételi során igénybe veszik a 40 többletpontot.
A speciális szükséglettel és fogyatékossággal élők szülei számára információkat nyújtunk a hallgatók támogatási lehetőségeiről és az egyetemi tanulmányok alatt nyújtott szolgáltatásokról. A tréning során lehetőség nyílik a szülők számára egyéni konzultációra is.

- Diák minitréning 12.00 és 13.30 óra között a Debreceni Egyetem Mentálhigiénés és Esélyegyenlőségi Központjában (4032 Debrecen, Poroszlay út 97.)

- Szülő minitréning 12.00 és 13.30 óra között a Debreceni Egyetem Mentálhigiénés és Esélyegyenlőségi Központjában (4032 Debrecen, Poroszlay út 97.)

A minitréningekre a DEMEK standjánál lesz lehetőség jelentkezni 12.00 óráig. Az érdeklődőket a Központ gépjárműmével juttatjuk el a tréningek helyszínére.