Családi Jégkarnevál

2020, február 11 - 13:57 2020. március 1. Debreceni Jégcsarnok
Családi Jégkarnevál

Kedves Dolgozók, Kollégák, Szülők!

A Debreceni Egyetem Mentálhigiénés és Esélyegyenlőségi Központja a Lelkierő Egyesülettel
közösen rendezi meg a Családi Jégkarnevált az egyetemi dolgozók  és gyermekei részére a Debreceni Jégcsarnokban. A Családbarát egyetem programsorozatban immár 7. alkalommal kerül megrendezésre a hagyományos Családi jégkarnevál. Az egyetem vezetése fontosnak tartja, hogy dolgozóik családtagjaikkal együtt tudjanak kikapcsolódni, ahol a korcsolyázás mellett ki lehet próbálni jég-gokartot. Lehetőség nyílik arcfestésre, és egyéb kézműves programokra. A büfé nyitva áll a rendezvény ideje alatt, valamint korcsolya kölcsönzésre lehetőségük lesz, aki nem hoznak magukkal. A jégkarnevált a hagyományos tombolasorsolás zárja, ahol értékes ajándékokat nyerhetnek a regisztrált jelenlévők.
Várjuk közösen a Jégkarnevált 2020. Március 1-én (vasárnap) 09:30 órakor és 12:30között.

További információ:  52/518-627 Egyetemi mellék:61627

Az eseményen történő részvétel ingyenes, de előzetes regisztrációhoz kötött.

Bővebb információ és a regisztrációs felület az alábbi linken érhető el: